Realigro.biz.tr içinde satılık ev ilanlarına bakabileceğiniz dünya çapındaki ilk gayrimenkul arama motorudur Ohio

Ohio satılık emlak

Ohio, kuzey ile Kanada ile, güney ile Kentucky ile, doğuyla Pennsylvania ve Batı Virginia ile ve batı ile Indiana ile sınır komşusudur.

Şaşırtıcı bir şekilde, Ohio, ABD'nin en kalabalık ülkesi ve ülkedeki en yoğun nüfuslu 10. eyalettir. Canlı şehirlere, gelişen mahallelere ve birçok insana sahiptir. Ohio'nun genişleyen bir eyaletler arası topraklarda bir çiftlik ülkesi olduğunu düşünenler için, bilinmesi gereken birkaç şey var.

Gayrimenkulde, pozisyon her şeydir ve Ohio çok ticari gelirdir ve Ohio'da satılık ilginç mülkler vardır. Ülkedeki en büyük onuncu otoyol sistemi olan üstün bir yol sistemine sahiptir.

Aralık 2017 itibarıyla, Ohio'nun işsizlik oranı% 4,7 ile ulusal ortalamanın sadece% 4,2'sinin biraz üzerinde, Cleveland şehri ise% 6 civarında daha yüksek bir orana sahipti.

Ortalama satış fiyatı geçtiğimiz yıla göre% 6.4 arttı, ancak Ohio'da satılık mülklerin sayısı tekrar düştü.

Columbus, Ohio'nun başkenti, Ohio Eyalet Üniversitesi'ne ev sahipliği yapmaktadır. Güçlü bir ekonomiye ve büyüyen bir nüfusa sahiptir. Colombo'nun evlerinin ortalama fiyatları son yıllarda sık sık düşüyor.

Cincinnati, Ohio'da bir başka popüler yer. Büyüyen bir nüfusu 298.800 olup, Ohio'daki en büyük 3. şehir ve Amerika Birleşik Devletleri'ndeki 65. en büyük kenttir. Aynı zamanda Ortabatı Amerika Birleşik Devletleri'nde en hızlı büyüyen ekonomik güçtür.

Cincinnati'nin konut değerleri geçen yıl% 6,3 arttı ve 2018 yılına kadar% 3,2 oranında artacağı bekleniyor. Ohio’nun büyük bir kısmı daha az stok ve sıcak satış piyasası kaydetmesine rağmen, Cincinnati sakinleri, sadece hafif bir teklif sunan daha dengeli bir pazardan yararlanıyor satıcılara üst el.

Cleveland emlak piyasasına yatırım yapmak ve satılık emlak aramak için Ohio'yu seçmenin birçok nedeni var.

Her yıl ABD'ye milyonlarca Kanadalı geliyor. Amerika Birleşik Devletlerinde çoğu kişi dikkate alınmaz. Cleveland, bu tıbbi turistleri tatmin etmek için tıbbi tesisler inşa ediyor. Doktorlar, hemşireler ve tıp uzmanları işe yakın vakalar alıyorlar.

Bu stratejinin bir diğer varyasyonu, özellikle Cleveland gayrimenkulünde Ohio'da satılık mülk alımıdır. Cleveland, Bio-Enterprise ve Global İnovasyon Merkezi gibi sağlık ve biyo-bilim için işletme hızlandırıcılarına yatırım yaptı. Bunun gibi kurumların sağlık sektöründe, her şeyden önce bir Cleveland’de ve Cleveland’da ilaç ve teknolojiler bulabilmeyi umuduyla yeni olmasını bekliyorlar. Yatırımcılar geliştirme ve satış için iş teklifi bulabilirler. Circle University College Circle, Cleveland'ın en sıcak mahallelerinden biridir. Yakınlarda tek veya çok aileli bir vaka bulabilirseniz, onları bağlayın. Bunlar, özellikle Cleveland emlak piyasasında, Ohio'da satılık en çok aranan mülkler arasındadır. Batı tarafındaki Cleveland emlak piyasası önemli bir büyüme görmeli. Batı yakasındaki lüks kiralık evler muhtemelen bu bölgenin yeniden canlanmasının başlangıcıdır. Cleveland sahildeki uzun semtini yeniliyor. Elli yıllık plan, 3. ve 4. Doğu'nun sokaklarında dolaşmayı çoktan tamamladı. Yeniden yapılanma, deniz kenarındaki köprüler, kanallar ve yapay topraklar gibi altyapının rehabilitasyonunu da içeriyor. Yeniden keşfedilen göl yolları, Cleveland emlak piyasası üzerinde bir avantaj sunan arzu edilen alanlardır.

  •  
    Ohio'ya taşınıyorum. Expatriate ve Ohio'da yaşamak

      Yıldızları ve çizgileri olan en güzel ve yaşanabilir ülkeler arasında, kuşkusuz, türünün gerçekten eşsiz bir gerçekliğini tespit ediyoruz. Columbus'ın başkenti ve farklı açılardan ilginç bir geçmişi olan mini rehberimizin kapsadığı topraklar Ohio'dur. Dikdörtgen, ancak çatallanmış ulusal bayrağ ...

Harita, fiyatların seyri ve istatistikler

İlgili gayrimenkul

Cod. 28168

Satilik Diğer (Ticari), Ohio, Summit County, Akron, Rolling Acres

483,633,543.05TRY
Satilik
Diğer (Ticari)

0.19 m²
Tüm Amerika Birleşik Devletleri'nde mevcut büyük alışveriş merkezlerinden biri. EB-5 Vize Potansiyeli, 140 perakende mağazaları, 2.000 ft cephe maruz ...
Cod. 10702

Satilik Villa, Ohio, Cincinnati, Lockland, 710 Maple Ct

385,939.57TRY
Satilik
Villa

1300 m²
$ 51K Özkaynak. SÜPER UCUZ Cincinnati
Harita, fiyatların seyri ve istatistikler
 
 
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Tercihler

    Realigro web sitesini daha iyi kullanmak için, dil, para birimi, metrekare veya sq ft için tercihlerinizi ayarlayın

    şimdi ayarlayın Bir daha gösterme
BB